Ako to funguje

Ako to funguje

1. Nájdite svoju dovolenku podľa vašich predstáv.

Využite navigáciu na stránke pre hľadanie dovolenky, akú potrebujete. Môžete hladať na základe typu dovolenky (Wellness, Pobytový Zájazd, Lyžovačka...) alebo podľa krajiny určenia. Na každej podstránke nájdete ďalšie možnosti filtrovania.

2. Využite kalkuláciu, aby ste zistili finálnu cenu vašej dovolenky.

Pod každou dovolenkou nájdete kalkuláciu, ktorá vám pomôže vypočítať si presnú sumu, ktorú potrebujete na svoju dovolenku. Zadajte počty osôb, prípadne príplatky a extra služby.

3. Odošlite nezáväznú objednávku, cez formulár.

Ak máte dovolenku vybranú a kalkuláciu hotovú, odošlite formulár.

4. Naši pracovníci Vás budú kontaktovať na vami zadaný email, alebo telefónne číslo.

Po odoslaní objednávky naši pracovníci spracujú vašu požiadavku a následne Vás budú kontaktovať na niektorej z kontaktných možností, ktoré ste uviedli. Počas komunikácie vám zdelia podrobnosti a odpovedia na Vaše prípadné otázky.

5. Užite si skvelú dovolenku.

 

Často kladené otázky

1. Ako funguje on-line rezervácia?

Vyberte si zájazd , prípadne aj kalkuláciu, napíšte Vaše meno, priezvisko a kontakty a kliknite na odoslať Službu konajúca referentka Vám zašle odpoveď max. do 24 hodín.

2. Kedy mám kúpiť/rezervovať zájazd aby som získal čo najvýhodnejšiu cenu ?

Absolútne najvýhodnejšia cena je First minute. Predaj začíname už začiatkom decembra. Zľavy sú najvyššie do konca januára. Na Last minute počkajte až v prípade neistého času dovolenky.

3. Sprostredkujete produkty aj rakúskych a nemeckých toroperátorov?

Je pre nás samozrejmosťou, že okrem slovenských touroperátorov spolupracujeme tak s rakúskymi ako aj s nemeckými partnermi. Ceny sú vždy rovnaké, ako u touroperátora. Navyše, ak nás doporučíte Vašim známym, ktorý si tiež kúpia zájazd u nás - my Vás za to odmeníme malým darčekom.

4. V prípade odletu z letiska Schwechat (Viedeň) zabezpečujete transfer?

Samozrejme zabezpečujeme . Táto služba je spoplatnená.

5. Čakám na "last minute", mám sa zapísať na odoberanie vašich noviniek ?

Rozhodne Vám doporučujeme odber noviniek. Keďže naša web stránka sa vydala na cestu väčnej inovácie, veríme že Vás vždy prekvapíme novými možnosťami cestovania. Doporučujeme navštíviť z času na čas aj našu web-stránku a v prípade výhodnej ponuky v sekcií "last minute" alebo "doporučujeme" okamžite zaslanie nezáväznej rezervácie. Budeme Vám určite nápomocní pri výbere zájazdu a v procese promptnej rezervácie. Všetky najvýhodnejšie ponuky môžete sledovať aj na našej facebook stránke, www.facebook.com/JacobReisen

6. Cestujem sama s dieťaťom, mám šancu na výhodnú detskú cenu?

U niektorých partnerov-touroperátorov (na slovenskom trhu) sa občas objavia zvýhodnené ponuky pre rodičov cestujúcimi malými deťmi, avšak sú skôr zvýhodnení ak cestujú rakúskym alebo nemeckým touroperátorm napr. z Viedne.

7. Robíte zájazdy na futbalový zápas, tenisový turnaj ?

Športové akcie sú pre nás vždy výzvou. Robíme nasledovné balíky: letenka, ubytovanie, vstupenka a podrobné cestovné pokyny pre vašu správnu orientáciu v cudzom štáte.

8. Musím sa povinne poistiť ?

Pri našich vlastných zájazdoch komplexné cestovné poistenie je voliteľnou položkou. V prípade sporstredkované leteckého zájazdu je poistenie povinné - vyžaduje touroperátor.

9. Ako na zájazd spojený s okružnou plavbou?

veľmi jednoducho: Klient si vyberie plavbu. V prípade Európy väčšinou s odchodom z Janova alebo Benátok. Do týchto miest zabezpečujeme autobusovú dopravu Viedne. Ak klient ide vlastným autom parkovné miesto bude pre auto zabezpečené. Všetkým klientom odovzdávame podrobné cestovné pokyny ktoré sú nápomocné nielen pri na- a vyloďovaní, ale aj počas celej plavby. Či si vyberiete cestu s našim sprievodcom alebo sa rozhodnete pre indiviálnu plavbu bude pre Vás celoživotným zážitkom !

10. Prečo vybrať pre okružnú plavbu s Jacob Reisen, však je toľko ponúk na nete ?

Súhlasíme. Dôvody prečo nás vybrať: 1/Nemecký certifikát "Kreuzfahrt Profi" od firmy FIT FOR CRUISES, 2/Rakúsky certifikát "Obchodného zástupcu " lodnej spoločnosti MSC CRUISES 3/Bohaté skúsenosti s plavbami rôzneho druhu ( Európa, Amerika) 4/Orientácia na klienta - preto vás počúvame a komunikujeme aby naše služby boli pre Vás najvhodnejšie 5/ Na Facebooku prinášame nielen plavby ale aj novinky z tejto branže 6/ Ak sa spýtate máte známeho, priateľa alebo rodinného príslušníka, ktorý už absolvoval cestu bude vám jasné prečo si vybrať práve nás.